Produkty

 
 
 
 
LED obrazovka - reklama
Velkoplošné reklamní LED obrazovky postupně nahrazují klasické statické billboardy a bigboardy. Interiérové reklamní LED obrazovky a informační tabule stále častěji vídáme v nákupních střediscích či kulturních a společenských zařízeních jako efektivní nástroj signmakingu a sdělování informací. Interaktivní a pohyblivá reklama neúčinněji osloví potencionální zákazníky.
 
 
 
 
LED obrazovka - sport
Hokejové a fotbalové arény, atletické stadiony, multifunkční haly a další sportovní areály a zařízení využívají velkoplošné LED výsledkové tabule, multimediální LED kostky, LED mantinely a LED prstence. Většinou se kombinuje více LED zobrazovačů, díky kterým mají diváci komfortní přehled o zápase. Provozovatelé naopak využívají tyto LED obrazovky pro reklamu a snadnou komunikaci. 
 
 
 
 
LED obrazovka - zábava
Koncerty, televizní pořady, divadelní vystoupení, soutěže a společenské akce, módní přehlídky, prezentace a výstavy, sportovní klání a řada dalších událostí dnes využívá rentalové LED obrazovky, které se většinou instalují dočasně. Unikátní konstrukční prvky a nízká hmotnost umožňují snadnou manipulaci, rychlou montáž a demontáž a prakticky neomezené tvarování LED obrazovek.
 
 
 
 
Speciální LED obrazovka
Speciální obrazovky vždy přinesou fantastický vizuální efekt pro publikum. Vyvíjíme řešení LED obrazovek dle požadavků zákazníků. Naše produkty slouží k efektivní podpoře podnikání pomocí kreativních LED displejů, které využívají nejnovější technologie. V této sekci najdete unikátní řešení, která jsme realizovali. Ceny speciálních LED zobrazovačů se kalkulují individuálně.
 
 
 
 
LED obrazovky software a hardware
Každá LED obrazovka potřebuje snadný a intuitivní systém ovládání. Využíváme nejmodernější dostupný software a vyvíjíme vlastní unikátní programy vč. vzdálené správy přes internet. Často řešíme specifické požadavky zákazníků, které nechce nebo nedokáže vyřešit konkurence. Na této stránce najdete popis několika základních ovládacích SW. Pro více informací kontaktujte naše manažery. 
 
 
 
 
LED orazovky - studie
Každá zakázka je unikátní a individuální, každý investiční projekt vyžaduje specifická řešení, náklady na pořízení LED zobrazovačů se neodvíjí pouze od defaultní ceny vybrané obrazovky za m². Součástí rozvahy je vždy řada dalších nákladových položek, jako je konstrukční řešení a uchycení, optimální systém ovládání apod. Podívejte se na konkrétní kalkulaci vybrané zakázky, kterou jsme realizovali.