Servis

Bez dostatečného servisu a technické podpory se může stát i sebelepší produkt nepotřebným, nevyužitým a bezcenným. Tohoto jsme si vědomi a proto klademe přednostní důraz na kvalitní a rychlý servis včetně technické podpory. Komponenty používané v našich produktech pocházejí od renomovaných dodavatelů (Genelite Japan) s dlouholetou zkušeností s vývojem a výrobou LED technologií. Tyto zkušenosti se projevily také v životnosti použitých LED diod, která činí 100.000 hodin

Všechny LED obrazovky jsou vyráběny modulárním způsobem, díky tomuto systému je případný servis či výměna komponent hračkou. Jednotlivé moduly na sobě nejsou závislé, proto pokud dojde k poškození některého modulu je zbytek obrazovky stále funkční a nedojde tak k výpadku kompletního zobrazovače.

Standardní záruční doba na dodávané technologie činí 36 měsíců s možností doplnění o servisní smlouvu. Možnou součástí poprodejních služeb je Nonstop servis, kdy v případě technických problémů nebo pochybností o správném fungování instalovaných technologií nám KDYKOLIV ZAVOLÁTE

Standardně řešíme požadavky zákazníků na servis velkoplošných obrazovek, s garancí zahájení opravy v termínu nejpozději do 48 hodin (pokud není se zákazníkem dohodnuto jinak) od nahlášení poruchy (problému). V naprosté většině případů však problém úspěšně odstraníme již do několika hodin. 

Díky použitým softwarům LedStudio a Madrix je možné mnoho požadavků řešit, spravovat a nastavovat vzdáleným přístupem po internetu přímo z našeho servisního střediska, což přináší možnost řešení požadavků ze strany zákazníka takřka IHNED.