Ovládací software

Zpět na produkty

Každá LED obrazovka potřebuje snadný a intuitivní systém ovládání. Využíváme nejmodernější dostupný software a vyvíjíme vlastní unikátní programy vč. vzdálené správy přes internet. Často řešíme specifické požadavky zákazníků, které nechce nebo nedokáže vyřešit konkurence. Na této stránce najdete popis několika základních ovládacích SW.

MADRIX

Díky mnohaletému intenzivnímu vývoji se z MADRIXU stal nejmocnější ovládací software pro komplexní řízení multimediálních LED zobrazovačů. Madrix předčí svou softwarovou konkurenci hlavně přátelským a jednoduchým ovládáním s plnou podporou zobrazování obrázků, textů, videí a live zdrojů signálů. Snadno lze vytvářet seznamy, timelisty a cuelisty pro automatické přehrávání klipů a efektů. Poskytuje efekty Music to Light, Sound to Light a dvě statické linie přehrávače s možností „mixování“, 120 programových pozic s možností vrstvení, grafické mapování funkce a DVI výstup.

LED Studio

Software LEDstudio přehraje a zobrazí dokumenty (TXT), Office dokumenty (DOC, RTF, XLS), soubory HTM, HEML a MHT, dále obrázky a fotografie (BMP, JPG, GIF, PCX, WMF a ICO), multimediální soubory (AVI, MPG, MPEG, WMV, ASF), video CD soubory (DAT), flashové soubory (SWF) a real player soubory (RM). Poskytuje rychlé informační zprávy, možnost zobrazení libovolných pozadí včetně obrázků, prezentace z Power pointu, přímé přehrávání DVD a VCD, video a audio TV, databázová okna ( Access nebo ODVC) a zobrazení WWW stránek. Snadno lze vytvářet časově řízené playlisty, zobrazit aktuální čas, teplotu nebo vlhkost. Samozřejmostí je časovač (s přičítáním nebo odčítáním), zobrazení hracího skóre nebo spouštění externích .exe souborů. LED studio podporuje datovou výměnu v rámci jedné sítě.

eliteVision OS

Komplexní systém pro správu nejen vysílaných spotů, ale také obchodních kontaktů, klientů a případně sítě obchodníků. Tento software je kompletně přístupný z internetu z jakéhokoliv přístroje (PC, chytré telefony apod.). Poskytuje komfortní správu spotů, ovládání softwaru přímo z prohlížeče, správu obchodních kontaktů a neomezeného množství obrazovek v různých režimech (noční, denní, prime time apod.) vč. možnosti interaktivní selekce přehrávání přímo obchodníky, kteří jednají se zákazníky (zadavatelé reklamy).

eLite ScoreBoard

Unikátní software - výsledková tabule pro fotbal, hokej, florbal, basketbal a řadu dalších sportů, který neustále rozvíjíme a zdokonalujeme. Nespornou výhodou SW je možnost jeho využití pro více sportů najednou (např. v multifunkčních arénách). Jednoduché ovládání pomocí klávesových zkratek, možnost uložení několika různých scorebordů podle druhu sportu, 12 pozic pro ukládání celoplošných animací a obrázků. 12 pozic pro ukládání video smyček a obrázků přehrávaných v okně s možností libovolného umístění. Snadné importy soupisek hráčů, korekce času, automatické přestávky, odpočítávání a vkládání textů (do určeného řádku nebo přes celý zobrazovač).

eLite Player

Tento SW přehraje a zobrazí běžné dokumenty (TXT, DOC, RTF a XLS), soubory HTM, HEML a MHT, obrázky a fotografie (BMP, JPG, GIF, PCX, OF, ICO), multimediální soubory (AVI, MPG, MPEG, ASF), video CD soubory (DAT), flashové soubory a real player soubory. Umožňuje přímé přehrávání DVD a VCD, Video a audio TV, zpracuje databázová okna (Access nebo ODVC), dokáže zobrazit WWW stránky nebo vytváří klon obrazu jiné aplikace. Tvorba časově řízených playlistů, zobrazení aktuálního času (digitálně nebo analogově), teploty, vlhkosti, časovače (s přičítáním nebo odčítáním) a požadovaných výsledků. Spuštění externích .exe souborů, podpora datové výměny v rámci jedné sítě.

 
 
 
 
ovladaci software