Specialní obrazovky

Zpět na produkty

Speciální obrazovky vždy přinesou fantastický vizuální efekt pro publikum. Vyvíjíme řešení LED obrazovek dle požadavků zákazníků. Naše produkty slouží k efektivní podpoře podnikání pomocí kreativních LED displejů, které využívají nejnovější technologie. Ceny těchto LED obrazovek se kalkulují individuálně.

LED závěsy a sítě

Ohebné LED displejové závěsy Eurolite LED Flexi Curtain a transparentní LED video panely Futurelight LED Fix Curtain jsou osazené kvalitními TriColor RGB LED SMD diodami. Možnost modulárního rozšiřování do větších ploch, tvarování a přizpůsobení závěsů díky hladkému a ohebnému PVC materiálu. Samozřejmostí je rychlá a snadná instalace díky speciálním úchytům na pevné konstrukce.

Zakřivené LED obrazovky

Některé projekty vyžadují netradiční řešení. Jedním z nich jsou zaoblené LED obrazovky, jejichž konstrukce umožňuje snadné konkávní tvarování. Poskytují vysoký kontrastní poměr a široký pozorovací úhel. Unikátní konstrukční prvky umožňují snadnou montáž, výsledná LED obrazovka je kompaktní a poskytuje transparentní a věrný obraz.

Transparentní LED obrazovky

Průhledné LED obrazovky jsou ideálním reklamním poutačem, který se instaluje přímo na prosklené stěny, skleněné výplně, okna, výlohy a průhledné fasády. Díky použité technologii konstrukce je zaručena průhlednost pro pohled z vnitřku budovy až 80%. Patentovaná technologie využívá 10 mm tenkých pásků s LED diodami. Díky nízké hmotnosti pouhých 13 až 15 kg/m2 je obrazovka vhodná pro všechny skleněné či polykarbonátové povrchy. Rychlá a čistá montáž specielním UV lepidlem.¨

Odlehčené LED obrazovky

Odlehčená venkovní LED obrazovka je určená pro mobilní a touringové aplikace. Slučuje výhody LED obrazovek Fix Curtain (nízká hmotnost, vzdušnost, nižší cena) s výhodami pevných LED obrazovek (pevné moduly, samonosná konstrukce, sestavení obrazovky bez nutnosti použití závěsné konstrukce). Třída krytí IP65, hmotnost kabinetů pouhých 30 kg/m2, díky perforaci čelní plochy vykazují velice nízký odpor větru.

LED globus

Další netradiční LED zobrazovač je tzv. globus. Obrazovky ve tvaru koule se dodávají ve standardním průměru 1m, ale velikost lze přizpůsobit požadavkům investora nebo prostoru v místě instalace. Lehká hliníková konstrukce umožňuje rotaci LED obrazovky nebo statické instalace. Konstrukce je vybavena efektivním chladicím systémem. Možnost zavěšení více LED obrazovek pod sebou. LED globus zobrazuje standardní reklamní spoty a videa jako běžné LED obrazovky.

LED světelný parket

Unikátní světelný parket sestavený ze speciálních modulů má nosnost více jak 1,5t/m. Velmi pohodlná údržba, snadná a pohodlná instalace a demontáž, plynulý přechod mezi jednotlivými panely. Optimální velikost kabinetů umožňuje snadné tvarování a přizpůsobení interiéru.

 
 
 
 
LED zavesy a site
Zakrivene LED obrazovky
Transparentní LED obrazovky
Odlehcene LED obrazovky
LED globus
LED svetelny parket