Staňte se naším partnerem

Vlastníte síť klasických velkoplošných billboardů a uvažujete o jejich nahrazení LED zobrazovači? Provozujete LED obrazovky a nevíte si rady s ovládáním a vzdálenou správou? Váš původní dodavatel nedokáže zajistit kvalitní provoz a servis Vašich LED zobrazovačů? Máte zákazníky a obchodní partnery, kteří chtějí investovat do moderních LED technologií? Staňte se našimi obchodními partnery a profitujte na našem know-how.

LED zobrazovače jsou fenoménem současné doby a setkáváme se s nimi na každém kroku. Reklamní LED billboardy, LED označení provozoven, zobrazovací LED zařízení na sportovištích a v kulturních zařízeních, rentalové a mobilní LED obrazovky, průhledné a ohebné LED zobrazovače a další speciální multimediální LED produkty jsou jenom částí našeho produktového portfolia a služeb. Zajistíme profesionální ozvučení vč. touringových a velkoplošných aplikací, architektonické a designové osvětlení nebo např. unikátní pódiová, konferenční a divadelní řešení. Vyvíjíme vlastní ovládací a řídící SW a poskytujeme řadu poprodejních služeb.

Buďte progresivní, spojte se s námi a sami využijte nebo nabídněte naše profesionální řešení multimediálních projektů. Kontaktujte nás a my Vás rádi navštívíme a prodiskutujeme možnosti vzájemné spolupráce.